EXTRAVEN®4 YOUR SKIN

Zabieg EXTRAVEN®4 YOUR SKIN wykonywany jest każdorazowo zestawami kosmetyków (którego bazą są: mleczko do demakijażu, peeling do twarzy, maseczka do twarzy, krem do szyi i dekoltu) dedykowanymi dla skóry:
1. Wrażliwej lub naczyniowej - Uniwersalny krem do twarzy
2. Suchej lub dojrzałej - Globalny krem do twarzy
3. Mieszanej lub tłustej - Specjalny krem do twarzy


4 etapy stosowania produktów EXTRAVEN EXPERT

1. Oczyszczenie. Mleczko owsiane
Skórę zwilżyć ciepłą wodą oczyszczoną, następnie oczyścić mleczkiem owsianym, zmyć ciepłą wodą oczyszczoną, jeszcze raz nałożyć bardzo cienką warstwę mleczka owsianego w celu pozostawienia warstwy ochronnej (film) aby ochronić skórę przed ewentualnym podrażnieniem.
2. Peeling owsiany
Po nałożeniu bardzo cienkiej warstwy, masować skórę delikatnie wilgotnymi dłońmi; zmywać dokładnie ciepłą wodą oczyszczoną.
3. Maseczka owsiana
Bardzo cienką warstwę nałożyć wilgotnymi dłońmi na zwilżoną ciepłą wodą oczyszczoną skórę; zmyć dokładnie ciepłą wodą oczyszczoną.
4. Ochrona i przywrócenie równowagi skórze. Krem
Delikatnie wmasować odpowiednio dobrany do rodzaju i stanu skóry krem.

Maksymalnie 45-minutowy zabieg pielęgnacyjny, wykonuje się każdorazowo zgodnie z obowiązującymi standardami z użyciem wody oczyszczonej. Zastosowanie masażu uzależnione jest od rodzaju i stanu skóry.

Sekret dobrego wyglądu skóry, stanu skóry tkwi w systematycznej, naturalnej pielęgnacji.

W celu ochrony skóry zaleca się stosowanie kremów dedykowanych do pielęgnacji domowej z linii EXTRAVEN PERSONAL - Uniwersalny krem do twarzy, Globalny krem do twarzy, Specjalny krem do twarzy, Krem do szyi i dekoltu, Krem do twarzy PERSONAL MEN.

EN / DE