WSPÓŁPRACA

 

Biovelim, polska firma produkująca kosmetyki, których istotą jest zastosowanie kompozycji bazowej, zawierającej własnej produkcji Extraven® beta-glukan owsiany, zaprasza do współpracy podmioty świadczące usługi kosmetyczne, zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej o wysokim standardzie, w tym gabinety, hotele i ośrodki SPA, prowadzące także sprzedaż produktów kosmetycznych do pielęgnacji domowej.

Oferujemy produkty kosmetyczne do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu - linia profesjonalna EXTRAVEN EXPERT (kompletny zestaw 7. produktów lub zestawy dedykowane 1-3) oraz kremy do pielęgnacji domowej - linia EXTRAVEN PERSONAL, które charakteryzują się działaniem nawilżającym i hypo- alergicznym (kosmetyka zapobiegawcza/pielęgnacyjna).

Kompozycja bazowa produktów kosmetycznych BV Laboratorium oparta jest na składnikach aktywnych własnej produkcji: EXTRAVEN® beta-glukan owsiany (Oat beta-glucan), olej owsiany (Avena sativa meal extract) i ekstrakt z otrąb owsianych (Avena sativa bran extract). Nasze unikatowe kosmetyki produkujemy w małych ilościach.

W przypadku podjęcia współpracy zapewniamy materiały informacyjno-promocyjne, istnieje możliwość współdziałania w zakresie PR.

Brak produktów do odwołania

Zapraszamy Inwerstorów, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

plakatplakat

plakat jesienplakat

EN / DE